קירור ניסים
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-681-6866
catinner

מקפיא שוכב

יש כמה סוגים בולטים של מקפיאים תעשייתיים - מקפיא שוכב או מקפיא אמבטיה עומד. אנחנו בחברת קירור ניסים מספקים מגוון מקפיאים שוכבים מסחריים, הקטלוג לפניכם מציג מגוון מודלים של מקפיא אמבטיה שוכב.

מקפיא שוכב עם דלת זכוכית או אטומה

מקפיא אמבטיה מגיע בגדלים שונים בעלי נפח שונה ותכולת ליטרים שונה בהתאם לצורך. מקפיא שוכב הוא למעשה יחידת קירור שוכבת בעלת דלת, שיכולה להיות מזכוכית שקופה או מדלת אטומה.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המקפיאים השוכבים שלנו ולראות איזה מהם מתאים ביותר לשימושכם. אנחנו בקירור ניסים נשמח לייעץ לכם בכל שאלה או התלבטות.

עיצוב הדלתות של מקפיא אמבטיה שוכב

עיצוב הדלתות יכול להיות שטוח וישר או שיכול להיות מעוגל. כמו כן ניתן לבחור בדגמים של מקררים שוכבים  בעלי דלתות הזזה לעומת דגמים עם דלת עם ציר שאותה צריך להרים. כל אחד מהדגמים המוצעים אצלנו הינם דגמים אשר ישמרו על האוכל שלכם קפוא, היגייני וטרי בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת יש לבצע התאמה בין הצרכים שלכם על מנת להתאים את מקפיא האמבטיה הנכון עבורכם.

להתאים את המקפיא לדרישות ולצרכים שלכם

חשוב לנו שתקנו את המוצר אשר ישרת אתכם בצורה האופטימלית ביותר, יקל על חייכם וימנף את המכירות שלכם. חשבו על כמות המוצרים שלכם ובהתאם לכך גם על גודל המקפיא. יש לקחת בחשבון אם המקפיא שוכב יהיה מוצג לראווה וישמש את הלקוחות או שיהיה מאוכסן בחדרי השירות. בהתאם לכך תוכלו לקחת בחשבון את החשיבות של עיצוב המקפיא.

קירור ניסים היא חברה מקצועית ומכובדת המשרתת את קהל לקוחותיה הנאמנים כבר מעל 40 שנה. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מקררים תעשייתיים ומקפיאים מסחריים ייעודיים שונים המתאימים למטרות שונות. אנחנו מאמינים בשירות טוב, במחירים נוחים ובמוצרים איכותיים ללא פשרות. בקטלוג המוצרים הרחב שלנו תוכלו למצוא את יחידת הקירור התעשייתי הטובה ומתאימה עבורכם.