קירור ניסים
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-681-6866
catinner

מקפיא שוכב דלת זכוכית

בכל חנות מסחרית כלשהי המוכרת מוצרי מזון נוכל למצוא תאי אחסון קפואים השומרים על האוכל הקפוא בצורה טובה שתהיה נוחה ונגישה, תאים אלה נקראים מקפיאים.

יש כמה סוגים בולטים של מקפיאים תעשייתיים - מקפיא שוכב או מקפיא אמבטיה עומד. אנחנו בחברת קירור ניסים מספקים מגוון מקפיאים שוכבים מסחריים, הקטלוג לפניכם מציג מגוון מודלים של מקפיאים שוכבים.

קירור ניסים היא חברה מקצועית ומכובדת המשרתת את קהל לקוחותיה הנאמנים כבר מעל 40 שנה. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מקררים תעשייתיים ומקפיאים מסחריים ייעודיים שונים המתאימים למטרות שונות. אנחנו מאמינים בשירות טוב, במחירים נוחים ובמוצרים איכותיים ללא פשרות. בקטלוג המוצרים הרחב שלנו תוכלו למצוא את יחידת הקירור התעשייתי הטובה ומתאימה עבורכם.

מקפיא שוכב עם דלת זכוכית או אטומה

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המוצרים שלנו ולראות איזה מהמוצרים מתאים לשימושכם. אנחנו בקירור ניסים נשמח לייעץ לכם בכל שאלה או התלבטות. מקפיאי האמבטיה מגיעים בגדלים שונים בעלי נפח שונה ותכולת ליטרים שונה בהתאם לצורך. מקפיא אמבטיה שוכב הוא למעשה יחידת קירור שוכבת בעלת דלת. הדלת יכולה להיות מזכוכית שקופה או מדלת אטומה.

עיצוב הדלתות של המקפיא אמבטיה

עיצוב הדלתות יכול להיות שטוח וישר או שיכול להיות מעוגל. כמו כן ניתן לבחור בדגמים של מקררים שוכבים  בעלי דלתות הזזה לעומת דגמים עם דלת עם ציר שאותה צריך להרים. כל אחד מהדגמים המוצעים אצלנו הינם דגמים אשר ישמרו על האוכל שלכם קפוא, היגייני וטרי בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת יש לבצע התאמה בין הצרכים שלכם על מנת להתאים את מקפיא האמבטיה הנכון עבורכם.

להתאים את המקפיא השוכב לדרישות ולצרכים שלכם

חשוב לנו שתקנו את המוצר אשר ישרת אתכם בצורה האופטימלית ביותר, יקל על חייכם וימנף את המכירות שלכם. חשבו על כמות המוצרים שלכם ובהתאם לכך גם על גודל המקפיא. יש לקחת בחשבון האם מקפיא האמבטיה יהיה מוצג לראווה וישמש את הלקוחות או שיהיה מאוכסן בחדרי השירות. בהתאם לכך תוכלו לקחת בחשבון את החשיבות של עיצוב המקפיא.