קירור ניסים
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-681-6866
catinner

מקפיאים שוכבים דלת זכוכית

בכל חנות מסחרית כלשהי המוכרת מוצרי מזון נוכל למצוא תאי אכסון קפואים השומרים על האוכל הקפוא בצורה טובה ואשר תהיה נוחה ונגישה. תאים אלה נקראים מקפיאים. יש כמה סוגים בולטים - מקפיא אמבטיה עומד או מקפיא אמבטיה שוכב. אנחנו בחברת קירור ניסים מספקים מגוון מקפיאים מסחריים, כאשר הקטלוג לפניכם מציג מגוון מקפיאי אמבטיה שוכבים.

קירור ניסים היא חברה מקצועית ומכובדת המשרתת את קהל לקוחותיה הנאמנים כבר מעל 40 שנה. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של מקררים תעשייתיים ומקפיאים מסחריים ייעודיים שונים המתאימים למטרות שונות. אנחנו מאמינים בשירות טוב, במחירים נוחים ובמוצרים איכותיים ללא פשרות. בקטלוג המוצרים הרחב שלנו תוכלו למצוא את יחידת הקירור הטובה ומתאימה עבורכם.
 

בחירת מקפיא אמבטיה עם קירור ניסים

אנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המוצרים שלנו ולראות איזה מהמוצרים מתאים לשימושכם. אנחנו בקירור ניסים נשמח לייעץ לכם בכל שאלה או התלבטות. מקפיאי האמבטיה מגיעים בגדלים שונים בעלי נפח שונה ותכולת ליטרים שונה בהתאם לצורך. מקפיא האמבטיה הוא למעשה יחידת קירור שוכבת בעלת דלת. הדלת יכולה להיות מזכוכית שקופה או מדלת אטומה.
 
עיצוב הדלתות יכול להיות שטוח וישר או שיכול להיות מעוגל. כמו כן ניתן לבחור בדגמים בעלי דלתות הזזה לעומת דגמים עם דלת עם ציר שאותה צריך להרים. כל אחד מהדגמים המוצעים אצלנו הינם דגמים אשר ישמרו על האוכל שלכם קפוא, היגייני וטרי בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת יש לבדוק את התאמת הצרכים שלכם על מנת להתאים את מקפיא האמבטיה הנכון עבורכם.
 
חשוב לנו שתקנו את המוצר אשר ישרת אתכם בצורה האופטימלית ביותר, יקל על חייכם וימנף את המכירות שלכם. חשבו על כמות המוצרים שלכם ובהתאם לכך גם על גודל המקפיא. יש לקחת בחשבון האם מקפיא האמבטיה יהיה מוצג לראווה וישמש את הלקוחות או שיהיה מאוכסן בחדרי השירות. בהתאם לכך תוכלו לקחת בחשבון את החשיבות של עיצוב המקפיא.
 
אנו בקירור ניסים מאמינים בשירות טוב ואמין. נשמח לעמוד לשירותכם ולעזור לכם לרכוש את מקפיא האמבטיה הנכון עבורכם.