קירור ניסים
A
A
A
A
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-681-6866
catinner

מקררי דלת זכוכית

אם אתם בעלי מסעדה, בית קפה או דוכן למכירת פלאפל, אתם בטח מכירים היטב את הצורך הבלתי מתפשר של לקוחות ללוות את הארוחה שלהם בשתיה קרה וצוננת, שתמתיק את הארוחה, תוריד את האוכל בגרון, ותספק לנו את התוספת ההכרחית לארוחה מושלמת.

כדי לספק את הצורך הזה דרושים שני דברים - משקאות וכמובן מקרר שתיה. אנחנו בקירור ניסים מספקים מגוון מקררי שתייה עם דלת זכוכית. מוזמנים לבדוק את הקטלוג שלנו, להתרשם וליצור איתנו קשר טלפוני לקבלת הצעת מחיר.

כיום, לא מעט עסקים מפנימים את הצורך הזה בתפריט, ומציעים ללקוחות ארוחות עסקיות הכוללות תוספת של שתיה, וכן מנה ראשונה או קינוח כלשהו.
מכירת שתיה דרושה והכרחית, מספקת את הצורך של הלקוח, וחשוב לא פחות מזה עבור בעל העסק - מגדילה את הרווחים.

מקרר משקאות ושתייה - אמין ועוצמתי

מקררי השתיה שאנו מציעים הינם מקררים עוצמתיים, בעלי אמינות גבוהה, התואמים את תו התקן.
אנו עומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים ומספקים מקררי משקאות עמידים לאורך זמן, במינימום תקלות ובעיות. אנו מבינים את החשיבות של מקרר שתיה עמיד וחזק, ולכן המקררים שלנו בעלי עוצמה גבוהה עם מסוגלות לקרר לזמן ממושך תכולה רבה, ולא להיחלש כאשר המקרר מלא במלואו.
 
אתם בטח מכירים את הבקשה הידועה של החלפה הפחית כיוון שהיא לא מספיק קרה, או את אלה שלוקחים לבד מהמקרר מהבקבוקים שמאחור כדי לוודא שהם קרים.
המטרה שלנו היא שכולם יהיו קרים. לא עוד לחפש ולפשפש איזה בקבוק הגיע לטמפרטורה הרצויה.
חברת "קירור ניסים" יספקו לכן מקררי שתייה ברמה גבוהה, ואמינות גבוהה באחריות.
 

מקררי משקאות במגוון בלתי נדלה

מקררי משקאות ושתייה קיימים במגוון גדלים, עיצובים וצבעים.
ניתן לרכוש מקררים גדולים לבתי עסק גדולים, ואף מקררים קטנים, קומפקטיים וניידים לחנויות קטנות או דוכנים, שמעוניינים להציע גם משקאות צוננים ללקוחותיהם.
במידה שאתם מעוניינים להעמיד את המקרר בחזית החנות, ניתן לרכוש מקרר דלת זכוכית, דרכו ניתן לראות את תכולתו ולבחור את השתייה הרצויה.
כמו כן, אם מדובר בדוכן או קיוסק או כל חנות בה ללקוחות יש גישה למקרר, ניתן לרכוש מקרר פתוח ללא דלת, והקור יישמר ללא פגע, או גם כן דלת זכוכית או דלת הזזה.
 
אנו מזמינים אתכם לצפות בדגמים השונים שלנו, להתרשם ולבחור את מקרר שתיה איכותי עם דלת זכוכית שמתאים לבית העסק או לצורך שלכם.